About University / Новини університету / Допоможемо ближньому |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/dopomozhemo-blizhn-omu/325742-1-ukr-UA/Dopomozhemo-blizhn-omu_medium.jpg)
Допоможемо ближньому
Created 29.05.2018 14:17
В рамках проведення благодійної акції " Допоможемо ближньому!" студенти ВНЗ м. Херсона 25 квітня 2018 року відвідали Олешківський будинок-інтернат із дружнім візитом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2241/325759-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3194/325763-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4157/325767-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Вихованці Олешківського дитячого будинку-інтернату надзвичайно талановиті: співають, танцюють, малюють, вишивають бісером, грають у різноманітні ігри.
Студенти ХНТУ отримали море позитивних емоцій від спілкування з дітьми.
Адміністрація та вихованці КЗ ХОР "Олешківський дитячий будинок-інтернат" висловлюють подяку Херсонському національному технічному університету за благодійну допомогу (речі, іграшки, канцелярія, засоби особистої гігієни), за людську сердечність і милосердя.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1111112/325786-1-ukr-UA/111111_ultralarge.jpg)