About University / Новини університету / «ГРА В ПЕКЛІ» АБО ОКУПАЦІЯ ХЕРСОНА ОЧИМА К.МИСТ., ДОЦЕНТКИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ХНТУ АННИ БІЛИК |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/gra-v-peklii-abo-okupaciiya-hersona-ochima-k.mist.-docentki-kafedri-dizajnu-hntu-anni-biilik/578130-1-ukr-UA/GRA-V-PEKLII-ABO-OKUPACIIYA-HERSONA-OCHIMA-K.MIST.-DOCENTKI-KAFEDRI-DIZAJNU-HNTU-ANNI-BIILIK_medium.jpg)
«ГРА В ПЕКЛІ» АБО ОКУПАЦІЯ ХЕРСОНА ОЧИМА К.МИСТ., ДОЦЕНТКИ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ ХНТУ АННИ БІЛИК
Created 20.02.2023 08:37
Днями на веб-порталі Krytyka.com, що належить групі «Критики» (група включає: дослідницький центр, видавництво, часопис та онлайн-проєкт «Критичні рішення»), вийшла стаття нашої колеги, кандидатки мистецтвознавства, доцентки та викладачки кафедри дизайну ХНТУ Анни Білик про окупацію Херсона.
Стаття має символічну назву «Гра в пеклі». В ній авторка лаконічно розкриває факти, атмосферу та настрої окупованого Херсона та його мешканців. Це стаття про супротив, про сміливість, про віру в перемогу та звільнення від загарбників. Пані Анна, як мистецтвознавець та професійний критик, виявляє «зав’язку дії», «розвиток дії», «кульмінацію» та «розв’язку» подій, які відбувалися на Херсонщині від 24 лютого і до звільнення Херсону 11 листопада 2022 року.
Зі статтею можна ознайомитись за посиланням:https://www.krytyka.com/ua/articles/hra-v-pekli