About University / Новини університету / Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/kruglij-stil-dlya-uchniv-studentiv-ta-vikladachiv-vpliv-ekologiyi-na-mizhnarodnij-biznes/369878-1-ukr-UA/Kruglij-stil-dlya-uchniv-studentiv-ta-vikladachiv-Vpliv-ekologiyi-na-mizhnarodnij-biznes_medium.jpg)
Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес»
Created 11.10.2019 11:00
08 жовтня 2019 року в межах роботи наукового гуртка майбутніх економістів-міжнародників кафедрою зовнішньоекономічної діяльності було проведено Круглий стіл для учнів, студентів та викладачів «Вплив екології на міжнародний бізнес».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7181/369901-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Відкрила засідання д.е.н., професор, завідувач кафедри ЗЕД Фомішина Віра Миколаївна, яка привітала усіх присутніх і побажала цікавої та успішної роботи.
На засіданні круглого столу виступили учні 11 класу фізико-технічного ліцею Скоробагатько Анна з темою: «Глобальні цілі сталого розвитку» та Данилова Таїсія, яка розкрила тему: «Екологічний вплив на світовий економічний розвиток». Також у засіданні брали участь студенти ХНТУ спеціальності «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» Ладишина Олена з темою: «Циркулярна економіка на прикладі Китаю» та Таран Ілля, який торкнувся також дуже важливої теми: «Екологічна відповідальність підприємств».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6194/369885-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8140/369889-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5235/369893-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4301/369897-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Усі теми були надзвичайно цікавими та актуальними. Велася жвава дискусія.
на засідання круглого столу було запрошено учнів шкіл м. Херсона. Вчитель-експерт Гончаренко Ольга Володимирівна у своєму виступі зазначила, що беручи у часть у подібних заходах, ми покращуємо своє життя, бо завжди треба починати з себе.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2442/369905-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3366/369909-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Усі учасники круглого столу отримали подарунки та зробили фото на згадку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1579/369913-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)