About University / Новини університету / МОЛОДІ АКУЛИ БІЗНЕСУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/molodii-akuli-biiznesu/295567-1-ukr-UA/MOLODII-AKULI-BIIZNESU_medium.jpg)
МОЛОДІ АКУЛИ БІЗНЕСУ
Created 08.06.2017 10:00
7 червня 2017 року кафедрою зовнішньоекономічної діяльності факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу було проведено відкриту презентацію студентських розробок бізнес-планів під назвою «Молоді акули бізнесу».
Керівник проекту - доктор економічних наук, профессор Наумова Лариса Миколаївна.
Декан факультету МЕВ УіБ Софієнко А.В. привітала усіх учасників та побажала творчих успіхів.
Проекти бізнес-планів було представлено за наступними напрямками: сільськогосподарське виробництво; послуги у сфері інформаційних технологій; харчова промисловість; транспортно-логістичні послуги; інноваційні технології виробництва будівельних матеріалів; альтернативна енергетика.
Презентація проектів з бізнес-планування проходила у рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який представив викладач Херсонського державного аграрного університету Морозов О.В.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/932/295574-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Шість груп представили свої бізнес-плани з таких тем: вирощування печериць з використанням енергозберігаючих технологій; виготовлення інноваційного продукту лего-цегли; організація виробництва високоякісного натурального фруктово-овочевого соку; розвиток послуги транспортно-логістичної компанії ТОВ «All England Logistics» на території України; агенство комп’ютерних послуг; обґрунтування раціонального землекористування, розведення овець в Херсонській області для збереження пасовищних угідь.
Після представлення всіх бізнес-планів викладачі та студенти мали змогу проголосувати за проект, який найбільше привернув увагу. За результатами голосування найбільше голосів набрала група, яка представляла тему: «Обґрунтування раціонального землекористування, розведення овець в Херсонській області для збереження пасовищних угідь». На другому місці опинилася група, яка представляла тему: «Вирощування печериць з використанням енергозберігаючих технологій». Третє місце посіла група з темою «Розвиток послуги транспортно-логістичної компанії ТОВ «All England Logistics» на території України».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1231/295578-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/570/295582-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/658/295586-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/749/295590-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1029/295594-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11103/295598-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1233/295602-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/488/295606-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2156/295610-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3116/295614-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/838/295618-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
Усі учасники заходу отримали заохочувальні подарунки.