About University / Новини університету / МОВА СПІВУЧА – НАРОД НЕЗЛАМНИЙ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/mova-spiivucha-narod-nezlamnij!/566154-1-ukr-UA/MOVA-SPIIVUCHA-NAROD-NEZLAMNIJ!_medium.jpg)
МОВА СПІВУЧА – НАРОД НЕЗЛАМНИЙ!
Created 01.12.2022 12:45
Усім освітянам важко зараз навчатися через вимкнення світла та через тугу за рідненьким Херсоном.
Не дивлячись на це і студенти і викладачі нашої кафедри продовжують вивчати іноземні мови, що, як всі ми знаємо допомагає глибше пізнати рідну солов’їну. Вже стартував німецький мовний клуб від Гете-інституту. Кожної суботи студенти мають змогу обговорювати різноманітні теми, 19.11, наприклад, спілкувалися про фрукти та ягоди, але центром уваги був наш улюблений кавунчик. Кожного четверга можна взяти участь у фото-клубі, мовні асистенти з Німеччини розкривають таланти студентів з різних боків.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2022-11-25_14-54-45/566160-1-ukr-UA/photo_2022-11-25_14-54-45.jpg)
Але солов’їну ми також продовжуємо поліпшувати. До Дня української писемності традиційно студенти нашого факультету пишуть диктант з української мови. Цього року попри всі складнощі відбулася ювілейна 10-та «Мовна елегія волі», до речі, дуже символічно за уривком роману «Таврія» українського письменника Олеся Гончара. Отже, усіма силами підтримуємо Україну! Вона понад усе!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2022-11-20_11-53-06/566164-1-ukr-UA/photo_2022-11-20_11-53-06.jpg)
Для того, щоб мати змогу слідкувати за актуальними подіями кафедри, брати участь у мовному клубі та різноманітних навчальних та розважальних заходах кафедри, приєднуйтесь до нас на Facebook https://m.facebook.com/groups/364128097464882/
та Instagram: https://instagram.com/kafedra.perekladu.kntu?igshid=ZmRlMzRkMDU=