About University / Новини університету / НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/novoriichnii-svyata-prodovzhuyut-sya!/314092-1-ukr-UA/NOVORIICHNII-SVYATA-PRODOVZHUYUT-SYA!_medium.jpg)
НОВОРІЧНІ СВЯТА ПРОДОВЖУЮТЬСЯ!
Created 28.12.2017 21:13
23 грудня 2017 року студенти-волонтери завітали в гості до Центру довузівської підготовки при ХНТУ. Слухачі курсів працювали напружено, але з радістю взяли участь у загальноуніверситетському новорічному заході.
Із Новим 2018 роком та Різдвом Христовим усіх присутніх привітала директор ЦДП при ХНТУ Л.Д. Шкалікова і побажала у новому році міцного здоров'я, щастя, старанності, наполегливості, досягнення особистої мети, відмінного написання ЗНО та впевненості у своїх силах, а ще просто хорошого настрою та веселих новорічних свят.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1265/314099-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Свято видалось на славу! Усі раділи, брали участь у конкурсах, виконували різні завдання. Корисні подарунки отримали дівчата та хлоп’ята– гелеві ручки та мандарини.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2177/314103-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3136/314107-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4105/314111-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/668/314115-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
За підтримку у проведенні новорічного свята дякуємо адміністрації університету і щиро вітаємо усіх з прийдешніми новорічними святами!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/584/314119-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)