About University / Новини університету / Олімпіада з програмування для студентів та аспірантів IT-спеціальностей ХНТУ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/olimpiada-z-programuvannya-dlya-studentiv-ta-aspirantiv-it-special-nostej-hntu/507761-1-ukr-UA/Olimpiada-z-programuvannya-dlya-studentiv-ta-aspirantiv-IT-special-nostej-HNTU_medium.jpg)
Олімпіада з програмування для студентів та аспірантів IT-спеціальностей ХНТУ
Created 07.06.2021 09:31
31 травня 2021 року кафедрою програмних засобів і технологій спільно з IT-компанією «ZPRICE» проведено олімпіаду з програмування для студентів та аспірантів IT-спеціальностей ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11016/507767-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2782/507771-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Протягом години учасники олімпіади розв’язували завдання високого рівня складності, використовуючи мови програмування C++, С#, Python.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3638/507775-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4520/507779-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Переможці олімпіади Яків Повод (I місце), аспірант 4 року навчання, Олег Маслов (II місце), група 1ПРс, Микита Хмель (III місце), група 2ПРс отримали можливість пройти безкоштовне стажування в IT-компанії «ZPRICE» з подальшим прийняттям на роботу за результатами стажування.
Висловлюємо щиру подяку представникам IT-компанії «ZPRICE» за плідну співпрацю і розраховуємо на зміцнення і розширення партнерських відносин в майбутньому!