About University / Новини університету / Організовано курси з підготовки студентів до ЄВІ з іноземної мови |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/organizovano-kursi-z-pidgotovki-studentiv-do-ievii-z-inozemnoyi-movi/488516-1-ukr-UA/Organizovano-kursi-z-pidgotovki-studentiv-do-IEVII-z-inozemnoyi-movi_medium.jpg)
Організовано курси з підготовки студентів до ЄВІ з іноземної мови
Created 25.03.2021 10:57
На кафедрі іноземних мов ХНТУ в рамках "Мовних курсів з поглибленого вивчення іноземних мов" організовано курси з підготовки студентів до Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.
Курси веде досвідчений старший викладач кафедри Приходько Олена Олександрівна. Заняття триватимуть з 15.03.21 по 30.06.21. На курсах забезпечується комплексна підготовка студентів за всіма аспектами ЄВІ з іноземної мови. Заняття проходять у дружній атмосфері з огляду на індивідуальні особливості студентів та з використанням передових методів навчання, забезпечуючи розвиток всіх вмінь та навичок й активне засвоєння матеріалу, необхідного для успішного складання ЄВІ з іноземної мови. З питань навчання на курсах та за консультаціями звертатись на кафедру іноземних мов (3 корпус ХНТУ, ауд.211, 217).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/20210324_070137/488522-1-ukr-UA/20210324_070137_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/20210324_070230/488526-1-ukr-UA/20210324_070230_ultralarge.jpg)