About University / Новини університету / ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/piidpisannya-memorandumu-pro-spiivpracyu2/594061-1-ukr-UA/PIIDPISANNYA-MEMORANDUMU-PRO-SPIIVPRACYU_medium.png)
ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ
Created 26.04.2023 10:42
10 квітня 2023 року між Херсонським національним технічним університетом та Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці на невизначений термін було підписано Меморандум про співпрацю. Від ХНТУ документ підписала в.о. ректора д.т.н., професор Олена Чепелюк, від Міжрегіонального управління - начальник Роман Возняк.
Метою меморандуму є співпраця між Сторонами через мобілізацію ресурсів, об'єднання зусиль, заохочення кращої практики та координація діяльності щодо здійснення просвітницької діяльності, популяризації знань, виховання покоління обізнаних громадян, здатних жити у відкритому громадянському суспільстві демократичної правової Української держави; розвиток комунікативних навичок та виховання толерантності, створення механізмів співробітництва для сприяння здійсненню заходів щодо забезпечення якості освіти фахівців за спеціальностями, за якими здійснюється їхня підготовка, тощо.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/f68cf986-6153-4640-a328-18230e3fe8c8/594067-1-ukr-UA/f68cf986-6153-4640-a328-18230e3fe8c8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6593e497-714a-45fc-aa74-fe6660e7a99b/594071-1-ukr-UA/6593e497-714a-45fc-aa74-fe6660e7a99b_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/61cae68b-942d-4888-9b54-06b6f057906a/594075-1-ukr-UA/61cae68b-942d-4888-9b54-06b6f057906a_ultralarge.jpg)