About University / Новини університету / ПОСТЕРНИЙ ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧАСНИКІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/posternij-zahist-naukovo-dosliidnic-kih-robiit-uchasnikiiv-iiii-etapu-vseukrayins-kogo-konkursu-zahistu-uchniiv-chleniiv-man-ukrayini/545811-1-ukr-UA/POSTERNIJ-ZAHIST-NAUKOVO-DOSLIIDNIC-KIH-ROBIIT-UCHASNIKIIV-IIII-ETAPU-VSEUKRAYINS-KOGO-KONKURSU-ZAHISTU-UCHNIIV-CHLENIIV-MAN-UKRAYINI_medium.jpg)
ПОСТЕРНИЙ ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧАСНИКІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ
Created 07.02.2022 14:19
01 лютого 2022 року відбувся постерний захист науково-дослідницьких робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2021-2022 навчальному році.
Членами журі у наукових секціях – «Internet-технології та WEB-дизайн» і «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», були доценти Херсонського національного технічного університету Оксана Огнєва та Олена Дурман.
На Конкурсі були представлені дослідницькі роботи проблемно-пошукового характеру, які сьогодні є досить актуальними. Відображення методології, процесів та результатів власних дослідницьких проєктів відповідають віковим інтересам і пізнавальним можливостям самих учасників.
Під час постерного захисту учні-учасники отримали від членів журі позитивні відгуки та рекомендації-зауваження щодо подальшого удосконалення своїх дослідницьких проєктів.
Особливої уваги заслуговує проєкт-дослідження «Розробка додатку «VGE» для шолому віртуальної реальності», що є дуже сучасним та актуальним.
Наприкінці Конкурсу члени журі побажали учасникам подальшої активної діяльності щодо наукових досліджень та самовдосконалення.
Наступним етапом захисту науково-дослідницьких робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук України у 2021-2022 навчальному році буде Наукова конференція захисту науково-дослідницьких робіт.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11305/545829-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2930/545833-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3761/545837-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)