About University / Новини університету / Перемога студентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ на Всеукраїнській олімпіаді |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/peremoga-studentki-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya-hntu-na-vseukrayins-kij-olimpiadi/320778-1-ukr-UA/Peremoga-studentki-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya-HNTU-na-Vseukrayins-kij-olimpiadi_medium.jpg)
Перемога студентки кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ на Всеукраїнській олімпіаді
Created 24.04.2018 15:30
18-20 квітня 2018 року в Університеті державної фіскальної служби України (м. Ірпінь) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Банківська справа».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1297/320785-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
До складу журі олімпіади ввійшли відомі вчені України в галузі банківської справи. До роботи в журі олімпіади запрошений викладач кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету к.е.н., доцент Бездітко Юрій Михайлович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2204/320789-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Херсонський національний технічний університет представила переможниця І етапу олімпіади студентка 2 курсу (скороченого терміну навчання) спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Костенко Крістіна, яка в ході олімпіади показала гідні професійні знання.
За підсумками ІІ етапу Олімпіади кращі учасники нагороджені дипломами та грамотами. Так, дипломом IV ступеня нагороджена студентка ХНТУ Костенко Крістіна.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3162/320793-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4129/320797-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Колектив і студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування щиро вітають Костенко Крістіну та бажають молодому науковцю подальших творчих та наукових успіхів, а також висловлюють щиру вдячність керівництву нашого навчального закладу за надану можливість гідно представити Херсонський національний технічний університет на Всеукраїнському науковому заході.