About University / Новини університету / Переможці Міжнародного молодіжного конкурсу бізнес-ідей «Startup-Проект» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/peremozhci-mizhnarodnogo-molodizhnogo-konkursu-biznes-idej-startup-proekt/345051-1-ukr-UA/Peremozhci-Mizhnarodnogo-molodizhnogo-konkursu-biznes-idej-Startup-Proekt_medium.jpg)
Переможці Міжнародного молодіжного конкурсу бізнес-ідей «Startup-Проект»
Created 04.12.2018 14:11
Студенти кафедри харчових технологій факультету інтегрованих технологій Кулакович Г.О., Волгін О.О. (гр. 6ХТк) взяли участь у Міжнародному молодіжному конкурсі бізнес-ідей «Startup-Проект», в рамках реалізації проекту «ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ДЛЯ МОЛОДІЖНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА» за програмою Еразмус + , який проходив 12-14 листопада 2018 у м. Єреван (Вірменія).
На конкурсі було представлено 87 проектів з Вірменії, Грузії, Білорусі, Молдови, Латвії, Казахстану та ін. Координатор конкурсу – Харківський державний університет харчування та торгівлі.
Студентами було підготовлено бізнес-пропозицію «Огірки мариновані з гірчицею» як комерційний проект (керівник наукового проекту – к.т.н., доцент Стоянова О.В.).
За результатами оцінювання міжнародного журі у другому турі студенти отримали диплом в номінації «Sympathy of Jury».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/diplom6/345058-1-ukr-UA/Diplom_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/sertifikat-volgin-o.o/345062-1-ukr-UA/Sertifikat-Volgin-O.O_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/sertifikat-kulakovich-g.o2/345070-1-ukr-UA/Sertifikat-Kulakovich-G.O_ultralarge.jpg)
Вітаємо переможців і бажаємо їм дальших творчих успіхів!