About University / Новини університету / Подяка колективу кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/podyaka-kolektivu-kafedri-ekonomiki-pidpriemnictva-ta-ekonomichnoyi-bezpeki/432562-1-ukr-UA/Podyaka-kolektivu-kafedri-ekonomiki-pidpriemnictva-ta-ekonomichnoyi-bezpeki_medium.jpg)
Подяка колективу кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки
Created 10.03.2020 12:26
На ім’я ректора ХНТУ Ю.М. Бардачова нещодавно надійшов лист від керівництва управління капітального будівництва Херсонської міської ради, в якому висловлюється подяка колективу кафедри Економіки, підприємництва та економічної безпеки за якісний рівень підготовки випускниці спеціальності «Економіка підприємства» Федоренко К.Є.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1703/432569-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)