About University / Новини університету / Профорієнтаційний захід кафедри фінансів, банківської справи та страхування |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/proforientacijnij-zahid-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya/492815-1-ukr-UA/Proforientacijnij-zahid-kafedri-finansiv-bankivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya_medium.jpg)
Профорієнтаційний захід кафедри фінансів, банківської справи та страхування
Created 05.04.2021 21:52
У рамках реалізації державної програми «Фінансова грамотність» 24 березня 2021 року, на запрошення керівництва Херсонського ліцею журналістики, бізнесу і права, відбулася зустріч доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бездітка Юрія Михайловича з учнями 11 класу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1960/492821-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Відбулася цікава розмова, яка стосувалася ролі грошей в економіці країни, їхнього впливу на перебіг економічних процесів в суспільстві. Значну увагу було приділено історії виникнення грошей та перспективам їхнього розвитку в майбутньому в сучасних умовах світової глобалізації та інтенсифікації інтеграційних процесів. Гаряча дискусія розгорілася стосовно оцінки позитивних та негативних наслідків застосування грошей як на загальнодержавному та світовому рівнях, так і на рівні окремих громадян.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2725/492825-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
В кінці зустрічі Юрій Михайлович відповів на запитання, які цікавлять майбутніх абітурієнтів, та запросив їх на навчання до Херсонського національного технічного університету.