About University / Новини університету / РАДІЙ ТА ПИШАЙСЯ ХНТУ! СТУДЕНТКА 5 КУРСУ ПЕРЕМОГЛА В МІЖНАРОДНОМУ ШОУ КОНТАКТНИХ ВИДІВ СПОРТУ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/radiij-ta-pishajsya-hntu!-studentka-5-kursu-peremogla-v-miizhnarodnomu-shou-kontaktnih-vidiiv-sportu!/566949-1-ukr-UA/RADIIJ-TA-PISHAJSYA-HNTU!-STUDENTKA-5-KURSU-PEREMOGLA-V-MIIZHNARODNOMU-SHOU-KONTAKTNIH-VIDIIV-SPORTU!_medium.jpg)
РАДІЙ ТА ПИШАЙСЯ ХНТУ! СТУДЕНТКА 5 КУРСУ ПЕРЕМОГЛА В МІЖНАРОДНОМУ ШОУ КОНТАКТНИХ ВИДІВ СПОРТУ!
Created 10.12.2022 20:42
В грудні 2022 року в місті Манчестері у Великій Британії відбувся фінал Міжнародного спортивного шоу з контактних видів спорту «Бій за себе! Бій за Україну», в якому перемогла студентка ХНТУ Любов ОКША.
Дівчина навчається в магістратурі ХНТУ на спеціальності 181 Харчові технології, факультет Інтегрованих технологій.
У фіналі шоу-проєкту наша Любов у ваговій категорії до 57 кг перемогла спортсменку з Великої Британії - Daisy PRTSTON. Весь призовий фонд та отримані гроші з цього шоу підуть на допомогу ЗСУ.
Спортивні перемоги нашої студентки почались, ще на чемпіонаті України, фінал якого проходив 27.11.2022- 4.12.2022 в місті Яблуниці Івано-Франківської області. Де спортсменка посіла 3 місце у своїй ваговій категорії. Нижче наведено кілька світлин з цього Чемпіонату.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0_02_0a_76f1e063c79009fc96608625e7122d4927d955c8639dae3b6b60ad6e903a8deb/566955-1-ukr-UA/0_02_0a_76f1e063c79009fc96608625e7122d4927d955c8639dae3b6b60ad6e903a8deb_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0_02_0a_c8ece46b0ebedb072adff10e5f9261c8046f87610337cf9b2b5fcc6a31865206/566964-1-ukr-UA/0_02_0a_c8ece46b0ebedb072adff10e5f9261c8046f87610337cf9b2b5fcc6a31865206_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0_02_0a_c75af440adace6428db73b27d75a8ce6ffb11308f8f613f8c74c1558ceda9f72/566968-1-ukr-UA/0_02_0a_c75af440adace6428db73b27d75a8ce6ffb11308f8f613f8c74c1558ceda9f72_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0_02_05_6690d2b33de8bab3f482b51c61b48ec83e364e3e3c4367617c70558d62a7c2cd/566972-1-ukr-UA/0_02_05_6690d2b33de8bab3f482b51c61b48ec83e364e3e3c4367617c70558d62a7c2cd_ultralarge.jpg)