About University / Новини університету / Розвиток творчого хисту та поступового усвідомлення дітьми-сиротами можливостей здобуття майбутньої професії у напрямку дизайн-спеціалізацій |
Розвиток творчого хисту та поступового усвідомлення дітьми-сиротами можливостей здобуття майбутньої професії у напрямку дизайн-спеціалізацій
Created 20.11.2015 15:53
У загальноосвітній школі-інтернаті ім. Т.Г. Шевченка у співпраці з Херсонським клубом волонтерів проводяться заняття з обдарованими дітьми з метою розвитку творчого хисту та поступового усвідомлення дітьми-сиротами можливостей здобуття майбутньої професії у напрямку дизайн-спеціалізацій. Роботу здійснюють викладачі кафедри дизайну ХНТУ Миргородська Н.В. та Жильцова Г.В.
Молодша група 1-6 класів налічує близько 20 дітей, з якими щосереди проходять заняття з малювання натюрмортів та композицій на розвиток фантазії та навичок володіння графічними і живописними матеріалами.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00256/237399-1-ukr-UA/image002_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00464/237403-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00652/237407-1-ukr-UA/image006_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00845/237411-1-ukr-UA/image008_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01042/237415-1-ukr-UA/image010_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01236/237419-1-ukr-UA/image012_ultralarge.jpg)
Взимку та весною у минулому навчальному році щочетверга проводилися заняття освоєння програми Photoshop для старшої групи – дев’ятикласників, до якої входило 6 зацікавлених у її освоєнні учнів. Результатом співпраці стала виставка фоторобіт дітей у техніці колажу до дня 8 березня та спільне з викладачем виконання макету випускного планшету. Цього року у другому навчальному семестрі планується поновити заняття з наступним випускним класом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01429/237423-1-ukr-UA/image014_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01627/237427-1-ukr-UA/image016_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01822/237431-1-ukr-UA/image018_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02018/237435-1-ukr-UA/image020_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image02214/237439-1-ukr-UA/image022_ultralarge.jpg)