About University / Новини університету / Щиро вітаємо лауреата конкурсу «Краща книга виставки» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/schiro-vitaemo-laureata-konkursu-krascha-kniga-vistavki/324985-1-ukr-UA/SCHiro-vitaemo-laureata-konkursu-Krascha-kniga-vistavki_medium.jpg)
Щиро вітаємо лауреата конкурсу «Краща книга виставки»
Created 24.05.2018 11:23
Колектив ХНТУ щиро вітає к.мист., доцента кафедри дизайну, заступника завідувача кафедри з наукової роботи Білик Анну Анатоліївну з отриманням диплому лауреата конкурсу «Краща книга виставки» ХІХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині» в номінації «Наукове видання» за книгу «Театральная критика Одессы».
Бажаємо наснаги і подальших успіхів у творчій та науковій діяльності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/hwscan00061/324992-1-ukr-UA/HWScan00061_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/hwscan00062/324996-1-ukr-UA/HWScan00062_ultralarge.jpg)