About University / Новини університету / Шановний Юрію Миколайовичу! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/shanovnij-yuriyu-mikolajovichu!/428959-1-ukr-UA/SHanovnij-YUriyu-Mikolajovichu!_medium.jpg)
Шановний Юрію Миколайовичу!
Created 14.02.2020 11:17
Керівництво підприємства ТОВ «Сандора» висловлює вдячність Вам та науково-педагогічному складу кафедри Харчових технологій Херсонського національного технічного університету за підготовку студентів спеціальності 181 Харчові технології освітньо-професійної програми «Технологія зберігання, консервування та переробки плодів і овочів».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/pis-mo_web/428970-1-ukr-UA/Pis-mo_web.jpg)