About University / Новини університету / СПІВПРАЦЯ ХНТУ З ГУМАНІТАРНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ЛЮДИНА В БІДІ" (PEOPLE IN NEED) |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/spiivpracya-hntu-z-gumaniitarnoyu-organiizaciiieyu-lyudina-v-biidii-people-in-need/620373-1-ukr-UA/SPIIVPRACYA-HNTU-Z-GUMANIITARNOYU-ORGANIIZACIIIEYU-LYUDINA-V-BIIDII-PEOPLE-IN-NEED_medium.png)
СПІВПРАЦЯ ХНТУ З ГУМАНІТАРНОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ "ЛЮДИНА В БІДІ" (PEOPLE IN NEED)
Created 01.12.2023 10:07
ХНТУ продовжує роботу з облаштування укриттів у своїх приміщеннях в Херсоні. Завдяки фінансовій підтримці міжнародних донорів в одному з гуртожитків ХНТУ облаштоване укриття.
Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (People in Need) має значний досвід роботи в надзвичайних ситуаціях і підтримує херсонців, в тому числі через створення умов комфортного перебування в укриттях. Надані лави, розкладачки, стелаж, ємність для забезпечення питною водою, засоби пожежогасіння; засоби зв’язку та засоби надання домедичної допомоги.
Дякуємо нашім міжнародним партнерам за розуміння прагнення університету повернутися до Херсону і допомогу з вирішенням питань безпеки.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |