About University / Новини університету / СПІВРОБІТНИЦТВО КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ ХНТУ ТА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/spiivrobiitnictvo-kafedri-fiinansiiv-bankiivs-koyi-spravi-ta-strahuvannya-hntu-ta-derzhavnoyi-fiiskal-noyi-sluzhbi-ukrayini/318820-1-ukr-UA/SPIIVROBIITNICTVO-KAFEDRI-FIINANSIIV-BANKIIVS-KOYI-SPRAVI-TA-STRAHUVANNYA-HNTU-TA-DERZHAVNOYI-FIISKAL-NOYI-SLUZHBI-UKRAYINI_medium.jpg)
СПІВРОБІТНИЦТВО КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ ТА СТРАХУВАННЯ ХНТУ ТА ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Created 06.04.2018 10:27
Студенти-волонтери 4 курсу кафедри фінансів, банківської справи та страхування ХНТУ взяли активну участь у проведенні акції, яка проходила в Центрі обслуговування платників Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби України в Херсонській області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1282/318827-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Під час проведення акції студенти проводили анкетування з питань покращення обслуговування платників податків.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2191/318831-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3150/318835-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Так, платники податків активно заповнювали анонімні анкети та мали можливість дати оцінку роботі центру обслуговування платників.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4117/318839-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
В ході опитування студенти Перегудов Олександр та Кобзарь Світлана висловили свої думки щодо участі у проведенні акції засобам масової інформації, які були присутні на заході Херсонської ОДПІ ГУДФС в Херсонській області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/592/318843-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Керівництво ГУ ДФС в Херсонській області відзначило ефективність такого заходу для покращення роботи центру, адже лише в день проведення акції було опитано більше, ніж 40 платників, і така акція буде проводитись неодноразово.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/676/318847-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/770/318851-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Завідувач кафедри д.е.н., проф. Сідельникова Лариса Петрівна висловила вдячність керівництву фіскальних органів за плідну співпрацю і наголосила, що волонтерський рух – це надзвичайно важливий і перспективний напрям співпраці кафедри фінансів, банківської справи та страхування Херсонського національного технічного університету з територіальними органами ДФС України в Херсонській області!