About University / Новини університету / «Скажи «Ні» дезінформації» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/skazhi-ni-dezinformaciyi/307001-1-ukr-UA/Skazhi-Ni-dezinformaciyi_medium.jpg)
«Скажи «Ні» дезінформації»
Created 18.10.2017 14:38
17.10.2017 р. в читальному залі бібліотеки ХНТУ відбулось тренінгове заняття «Скажи «Ні» дезінформації».
Організаторами заходу були: бібліотека ХНТУ та Херсонська бібліотека для юнацтва ім. Б. Лавреньова.
На занятті завідувач відділу автоматизації бібліотечних процесів Херсонської бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова Ю.М.Тер-Давлатян розповіла про відмінності між інформацією та пропагандою, навела яскраві приклади політичної реклами. Присутні читачі бібліотеки та студенти гр. 1ОАс, 2ОА, 2КС взяли активну участь в обговоренні цієї дуже актуальної на сьогодні проблеми.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1244/307024-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2164/307032-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Співробітниками бібліотеки ХНТУ до заходу була підготована відповідна книжкова виставка, а завідувач інформаційно-бібліографічним відділом бібліотеки Л.П. Рибалка зробила бібліографічний огляд.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3125/307040-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)