About University / Новини університету / Студенти ХНТУ брали участь у танцювальному марафоні «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-brali-uchast-u-tancyuval-nomu-marafoni-molod-hersonschini-majbutne-ievropi/361311-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-brali-uchast-u-tancyuval-nomu-marafoni-Molod-Hersonschini-majbutne-IEvropi_medium.jpg)
Студенти ХНТУ брали участь у танцювальному марафоні «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи»
Created 23.05.2019 09:37
17 травня 2019 року на площі Свободи проходив танцювальний марафон з нагоди Всесвітнього дня Європи та Всеукраїнського дня вишиванки «Молодь Херсонщини – майбутнє Європи».
Студентський хореографічний колектив Херсонського національного технічного університету під керівництвом Інни Білоусенко за активну участь у цьому марафоні був нагороджений дипломом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1549/361318-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2398/361322-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3334/361326-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)