About University / Новини університету / Студенти ХНТУ допомагають Святому Миколаю творити дива |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/28433/216567-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-dopomagayut-Svyatomu-Mikolayu-tvoriti-diva_medium.jpg)
Студенти ХНТУ допомагають Святому Миколаю творити дива
Created 04.12.2014 13:19
ХНТУ продовжує добру традицію організації благодійних ярмарків. Цього разу благочинну естафету підхопили студенти факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу. Так, 4 грудня, напередодні дня Святого Миколая, в нашому університеті пройшло грандіозне свято під назвою «Академія Святого Миколая»!
У рамках заходу відбувся благодійний ярмарок «Різдвяна казка», організований кафедрою теорії і практики перекладу та кафедрою іноземних мов. Ярмарок вдався на славу, адже пахощі від солодощів, які студенти виставили на продаж, розлетілися по всьому університету, зібравши в холі головного корпусу силу-силенну людей, серед яких, до речі, був і почесний гість – радник Херсонського міського голови Павло Гавриш!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0050/216574-1-ukr-UA/DSC_0050_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0108/216582-1-ukr-UA/DSC_0108_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00832/216586-1-ukr-UA/DSC_0083_ultralarge.jpg)
Учасники ярмарку створили атмосферу справжнього свята. Асортимент товарів, які пропонували гостям студенти факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, був дійсно вражаючим! Відвідувачів пригощали власноруч приготованими тортами, тістечками, кексами та іншою смакотою, яку із задоволенням купували студенти і викладачі університету. Також гостям ярмарки студенти пропонували святкові настільні календарі, та різдвяні аксесуари, які вони розробили власноруч. Кожен, хто купував солодощі, між витягнути для себе передбачення на наступний рік.
Однією з родзинок ярмарку була виставка-продаж дитячих малюнків. До речі, у ролі продавців виступили самі автори малюнків – дітлахи одного з викладачів ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0008/216578-1-ukr-UA/DSC_0008_ultralarge.jpg)
Аромати солодощів, святкові листівки, оригінальні різдвяні ялинки та віночки, сувеніри, яскраві малюнки, музичні композиції під акомпанемент гітари від студентів тощо – усі ці «пазли» склали яскраву мозаїку новорічних свят, які вже не за горами!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00462/216602-1-ukr-UA/DSC_0046_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0040/216606-1-ukr-UA/DSC_0040_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0055/216610-1-ukr-UA/DSC_0055_ultralarge.jpg)
Також занурили усіх гостей ярмарку в передноворічну атмосферу талановиті студенти та співробітники ХНТУ, які розважили присутніх виконанням новорічних пісень та віршів. Свої вітання зі святами, що наближаються, висловили і Дід Мороз зі Снігуронькою.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0014/216590-1-ukr-UA/DSC_0014_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0039/216598-1-ukr-UA/DSC_0039_ultralarge.jpg)
Усі кошти, зібрані під час ярмарку, студенти віддадуть дітям-сиротам Степанівського дитячого дому. Пам’ятаючи, як у цей день кожен з них у дитинстві сподівався на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, наші студенти вирішили допомогти Святому Миколаю порадувати подарунками дітей, які цього потребують найбільше. Кращим подарунком для будь-якої дитини стане зимова казка, яка і розпочалася сьогодні на ярмарку. Студенти зробили все можливе, щоб Святий Миколай прийшов і до дітей, які позбавлені батьківської уваги і ласки, тепла та затишку родинного дому.
Щиро вдячні сім, хто долучився до свята, зробивши і свій невеличкий внесок у таку благородну справу!