About University / Новини університету / Студенти ХНТУ влаштували флешмоб до Дня захисту дітей |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/30239/227300-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-vlashtuvali-fleshmob-do-Dnya-zahistu-ditej_medium.jpg)
Студенти ХНТУ влаштували флешмоб до Дня захисту дітей
Created 02.06.2015 09:21
Перші літні дні завжди починаються з обожнюваного дітворою свята - Міжнародного дня захисту дітей. Наші студенти також не могли оминути цю подію своєю увагою. Так, 1 червня активісти Студентської ради влаштували на вулицях нашого міста незвичайне дійство – флешмоб «Подаруй дитині щастя».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/l3owctgg90q/227307-1-ukr-UA/L3OWCtGG90Q_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/i2gcv926tng/227311-1-ukr-UA/I2GCv926tNg_ultralarge.jpg)
Назву флешмобу - «Подаруй дитині щастя» - вибрано неспроста, адже обов'язок кожного з нас подарувати нашим дітям радість, щастя і веселощі. Цього дня студенти університету роздавали усім дітлахам яскраві повітряні кульки, натомість отримуючи від малюків чимало усмішок та приємних емоцій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/_c_adkuybbk/227315-1-ukr-UA/_C_adKUYBbk_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5b20spqboku/227319-1-ukr-UA/5B20sPqbOKU_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/pza386mkio8/227323-1-ukr-UA/pZa386mkio8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/qtwuvyq5yoc/227327-1-ukr-UA/qtwUvyq5YOc_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/th_m0gvvcma/227331-1-ukr-UA/TH_M0gVvcmA_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/egqbmhnn7pi/227335-1-ukr-UA/egqBmHNn7pI_ultralarge.jpg)