About University / Новини університету / Студенти спеціальності «Оподаткування» завітали до краєзнавчого музею Херсонщини |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/studenti-special-nosti-opodatkuvannya-zavitali-do-kraeznavchogo-muzeyu-hersonschini/195485-1-ukr-UA/Studenti-special-nosti-Opodatkuvannya-zavitali-do-kraeznavchogo-muzeyu-Hersonschini_medium.png)
Студенти спеціальності «Оподаткування» завітали до краєзнавчого музею Херсонщини
Created 29.11.2013 21:22
Днями студенти спеціальності «Оподаткування» Херсонського національного технічного університету відвідали обласний краєзнавчий музей. До 70 річниці визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників працівники музею підготували для усіх охочих екскурсію під назвою «Наш край у роки Великої Вітчизняної війни».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/143/195492-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
У ході заходу студентам розповіли про героїчну оборону міста Херсона, перші дні його окупації, кривавий терор фашистських загарбників та відчайдушний опір місцевого населення, що постійно поповнювало ряди партизанських та підпільних організацій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/232/195496-1-ukr-UA/2_large.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/323/195500-1-ukr-UA/3_large.png)
Інформативною була розповідь працівників музею про земляків – Героїв Радянського Союзу, відомих воєначальників, імена яких пов’язані із Херсонським краєм. Так, бої за визволення Херсонщини тривали 140 днів. 34 тисячі солдат i офіцерів віддали своє життя за звільнення нашого краю, 36 воїнів удостоєні високого звання Героя Радянського Союзу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/422/195504-1-ukr-UA/4_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/518/195508-1-ukr-UA/5_large.png)
Цікавими для молоді стали експонати музею часів Великої Вітчизняної війни. Тематична екскурсія по залах музею та панорама визволення Херсонщини від німецько-фашистських загарбників розширила уявлення студентів про трагічні події минулого та героїчні подвиги жителів міста.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/615/195512-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Херсонці проявили мужність та патріотизм для того, щоб захистити свободу і незалежність Батьківщини. Тож нехай їх подвиги і героїзм ніколи не будуть забутими!