About University / Новини університету / Студентки ХНТУ пройшли у третій тур стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studentki-hntu-projshli-u-tretij-tur-stipendial-noyi-programi-zavtra.ua-fondu-viktora-pinchuka/287569-1-ukr-UA/Studentki-HNTU-projshli-u-tretij-tur-stipendial-noyi-programi-Zavtra.UA-Fondu-Viktora-Pinchuka_medium.jpg)
Студентки ХНТУ пройшли у третій тур стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука
Created 10.03.2017 10:45
У третій тур стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука пройшли дві студентки Херсонського національного технічного університету: студентка 4 курсу напряму підготовки 6.051402 «Біомедична інженерія» Гавриш Олександра Віталіївна та студентка 3 курсу напряму підготовки 6.070101 «Транспортні технології» Селуянова Тетяна Андріївна.
Результати третього етапу конкурсу будуть оголошені в кінці квітня 2017 року. Цьогорічних стипендіатів буде визначено у травні за сумою балів, отриманих у трьох турах. У червні відбудеться Форум «Завтра.UA», на якому переможців буде урочисто прийнято до спільноти стипендіатів програми.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image002126/287576-1-ukr-UA/image002_ultralarge.png)