About University / Новини університету / УЧАСТЬ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ НА КУРСІ UAX COMMUNITY ARTS AND HEALTH IN UKRAINE TRAINING PROGRAMME |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-kafedri-dizajnu-na-kursii-uax-community-arts-and-health-in-ukraine-training-programme/638998-1-ukr-UA/UCHAST-KAFEDRI-DIZAJNU-NA-KURSII-UAX-COMMUNITY-ARTS-AND-HEALTH-IN-UKRAINE-TRAINING-PROGRAMME_medium.png)
УЧАСТЬ КАФЕДРИ ДИЗАЙНУ НА КУРСІ UAX COMMUNITY ARTS AND HEALTH IN UKRAINE TRAINING PROGRAMME
Created 02.04.2024 09:48
UAx – це платформа, заснована ELIA, яка надає інституційну підтримку українським вищим мистецьким навчальним закладам та допомагає українським студентам мистецтв, які постраждали від війни.
Кафедра дизайну є повноправним членом цієї платформи за підтримки ректора ХНТУ Олени Чепелюк.
Курс "Мистецтво та здоров’я громади в Україні" має на меті навчити теоріям, методам і матеріалам, необхідним для створення інклюзивних громадських просторів. Він має на меті принести можливості для розбудови спільноти, зцілення через мистецтво, діалог та обмін навичками в громади та інституції. До курсу входять 3 модулі, які вже активно впроваджено в розробку.
Ректор О.Чепелюк та в.о.завідувача кафедри дизайну Г.Полєтаєва наразі є слухачами курсу, наприкінці якого буде можливість знати про створення громадських просторів, що наразі є дуже актуальним.
Результати курсу будуть оголошено в травні 2024 року.
![]() |
![]() |