About University / Новини університету / УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА І.П. ЛОПУШИНСЬКОГО В РОБОТІ ЖУРІ МАН |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-profesora-ii.p.-lopushins-kogo-v-robotii-zhurii-man/490653-1-ukr-UA/UCHAST-PROFESORA-II.P.-LOPUSHINS-KOGO-V-ROBOTII-ZHURII-MAN_medium.jpg)
УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА І.П. ЛОПУШИНСЬКОГО В РОБОТІ ЖУРІ МАН
Created 31.03.2021 09:40
24 і 30 березня 2021 року завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету доктор наук з державного управління, кандидат педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України І.П. Лопушинський як голова взяв участь у роботі журі наукової секції «Педагогіка» комунального закладу Херсонської обласної ради «Мала академія наук», під час роботи якого було розглянути чотири наукових роботи, подані ученицями Каховської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням іноземних мов та трьох закладів освіти Херсонської міської ради, - загальноосвітньої школи №39 «Школа – родина», загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 48 та навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня – гімназія» № 56.
Учасники конкурсу продемонструвати належну наукову підготовку, висвітлили позитивний досвід своїх закладів освіти з тієї чи іншої теми дослідження, засвідчили власні наукові перспективи.
За підсумком роботи журі конкурсу визначило переможців.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-19_ultralarge/490667-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-19_ultralarge_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-16_ultralarge/490659-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-16_ultralarge_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/snimok-ekrana-17_ultralarge/490663-1-ukr-UA/Snimok-ekrana-17_ultralarge_ultralarge.jpg)