About University / Новини університету / УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА ІВАНА ЛОПУШИНСЬКОГО В ЗАСІДАННІ РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-profesora-iivana-lopushins-kogo-v-zasiidannii-razovoyi-speciialiizovanoyi-vchenoyi-radi/565725-1-ukr-UA/UCHAST-PROFESORA-IIVANA-LOPUSHINS-KOGO-V-ZASIIDANNII-RAZOVOYI-SPECIIALIIZOVANOYI-VCHENOYI-RADI_medium.jpg)
УЧАСТЬ ПРОФЕСОРА ІВАНА ЛОПУШИНСЬКОГО В ЗАСІДАННІ РАЗОВОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВЧЕНОЇ РАДИ
Created 17.11.2022 12:39
14 жовтня 2022 року завідувач кафедри державного управління і місцевого самоврядування Херсонського національного технічного університету доктор наук з державного управління, професор, заслужений працівник освіти України Іван Лопушинський як офіційний опонент узяв участь у засіданні разової спеціалізованої вченої ради в Національному університеті «Одеська політехніка», на якому відбувся успішний захист дисертації Максима Калініна «Розвиток інструментів аутсорсингу в місцевих органах публічної влади» на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/politechnika.svg_large/565731-1-ukr-UA/Politechnika.svg_large.png)