About University / Новини університету / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ І ТЕХНОЛОГІЙ У TECH SUMMER FOR TEACHERS BOOTCAMP’2023 ВІД КОМПАНІЇ SOFTSERVE |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uchast-vikladachiiv-kafedri-programnih-zasobiiv-ii-tehnologiij-u-tech-summer-for-teachers-bootcamp-2023-viid-kompaniiyi-softserve/610974-1-ukr-UA/UCHAST-VIKLADACHIIV-KAFEDRI-PROGRAMNIH-ZASOBIIV-II-TEHNOLOGIIJ-U-TECH-SUMMER-FOR-TEACHERS-BOOTCAMP-2023-VIID-KOMPANIIYI-SOFTSERVE_medium.png)
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПРОГРАМНИХ ЗАСОБІВ І ТЕХНОЛОГІЙ У TECH SUMMER FOR TEACHERS BOOTCAMP’2023 ВІД КОМПАНІЇ SOFTSERVE
Created 14.09.2023 14:02
Вища освіта постійно розвивається, тому викладачам важливо бути в курсі новітніх наукових досліджень, методик викладання та технологічних інновацій.
Викладачі кафедри програмних засобів і технологій, де навчають фахівців за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення - старший викладач, Комісаров Олександр, к.т.н., доцентки Раїса Захарченко та Оксана Огнєва взяли участь у Tech Summer for Teachers Bootcamp’2023 від компанії SoftServe!
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
SoftServe - це провідна ІТ-компанія, що займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Tech Summer for Teachers Bootcamp’2023 – це серія з 5 воркшопів від експертів SoftServe, які було організовано для викладачів та методистів, які прагнуть постійно актуалізовувати свої навчальні курси для сучасних студентів. Адже це — основна передумова успішного формування навичок, необхідних для працевлаштування студентів та їх майбутньої професійної кар'єри. Проєкт реалізовується за підтримки Міністерства освіти і науки України.
За результатами прослуханого курсу та пройдених тестів наші викладачі отримали сертифікати.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-14_13-53-41/611000-1-ukr-UA/image_2023-09-14_13-53-41_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-14_13-53-46/611004-1-ukr-UA/image_2023-09-14_13-53-46_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-14_13-53-53/611008-1-ukr-UA/image_2023-09-14_13-53-53_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-09-14_13-53-59/611012-1-ukr-UA/image_2023-09-14_13-53-59_ultralarge.png)
Викладачі кафедри вдячні компанії SoftServe за вдало підібрані і головне актуальні теми вебінарів, якими можна поділитись зі студентами. Дякуємо за актуальні навчальні та корисні матеріали на курсі! Такі вебінари від провідних ІТ-компаній допомагають викладачам оновлювати свої знання та вміння, що в свою чергу дозволяє їм покращити якість викладання та створити більш ефективні навчальні програми. Навчальні курси для викладачів допомагають їм бути більш продуктивними в наукових дослідженнях, сприяючи освіті, науці, культурі та інноваціям у нашій Україні!