About University / Новини університету / Україна – єдина! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/ukrayina-edina!/203897-1-ukr-UA/Ukrayina-edina!_medium.jpg)
Україна – єдина!
Created 13.05.2014 15:29
Через останні події в Україні ніхто не може залишатися байдужим. Показати свою єдність у громадянській позиції вирішило і студентство нашого університету, втіливши ідею неподільної України у тематичному флешмобі. Так, нещодавно студенти ХНТУ на підтримку єдності та миру в нашій державі провели грандіозну акцію під назвою «Єдина Україна».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/jjoxhksxj50/203908-1-ukr-UA/JJoXhKSxj50_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/xuepsebj50e/203912-1-ukr-UA/XUEPsEBj50E_ultralarge.jpg)
Участь у флешмобі взяла понад сотня студентів університету. Ініціаторами та організаторами цього дійства виявилися активісти Студентського клубу ХНТУ. Метою проведення флешмобу стало бажання підтримати стійкість та єдність громадян нашої країни, а також величний вияв нескінченної любові до рідного краю - патріотизм. Взяти участь у флешмобі мав змогу кожен, хто «душею й тілом» вболіває за майбутнє своєї рідної країни.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/yvnmyxrcfrk/203932-1-ukr-UA/YVnmYxRcfRk_ultralarge.jpg)
Молоді патріоти зібралися на подвір’ї головного корпусу університету, аби заявити про підтримку української єдності. У руках студентів, одягнутих у футболки кольорів нашого національного прапору, майоріли десятки жовто-блакитних кульок, які вони випустили в небо.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/q_q9xjravje/203916-1-ukr-UA/q_Q9xJraVjE_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/qycyzcb0mkq/203920-1-ukr-UA/qYcYzcB0mkQ_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/djs0sp4jwxc/203924-1-ukr-UA/DjS0sp4jwxc_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/n8kddgoua90/203904-1-ukr-UA/N8kdDGOUa90_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/i2za7d3oqiq/203928-1-ukr-UA/i2ZA7D3OqIQ_ultralarge.jpg)
Офіційною піснею університетського флешмобу була композиція, авторами і виконавцями якої стали наші студенти: Ігор Макаренко, Тетяна Борхаленко, Валерія Котиль та В’ячеслав Куприс.
Учасники флешмобу танцювали танці та дружно вигукували різні патріотичні слова, намагаючись продемонструвати усьому світу, що Україна – єдина. Також студенти над своїми головами розгорнули величезний національний стяг та виконали гімн України.
Надзвичайно приємним є факт, що студенти нашого університету вкотре довели, що в кризовий час для країни вони не залишилися осторонь, що Херсон – це Україна, і тільки Україна живе у серці кожного з нас.