About University / Новини університету / Успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uspishnij-zahist-magisters-kih-kvalifikacijnih-robit-zi-special-nosti-121-iinzheneriya-programnogo-zabezpechennya-!/542546-1-ukr-UA/Uspishnij-zahist-magisters-kih-kvalifikacijnih-robit-zi-special-nosti-121-IInzheneriya-programnogo-zabezpechennya-!_medium.jpg)
Успішний захист магістерських кваліфікаційних робіт зі спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення»!
Created 29.12.2021 19:27
20-23 грудня 2021 року на кафедрі програмних засобів і технологій відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт освітньо-професійної програми «Програмне забезпечення систем». Магістри блискуче захистили результати своїх досліджень, впевнено відповідали на запитання членів Екзаменаційної комісії та показали зацікавленість у своїй професійній діяльності.
У складі Екзаменаційної комісії працювали завідувач кафедри програмних засобів і технологій, д.т.н., професор Володимир Шерстюк, д.т.н, професорка Марина Жарікова, к.т.н., доцентка Олена Ляшенко. Голова комісії, Senior Developer IT-компанїї DataArt Дмитро Кабаков, відзначив високий рівень магістерських кваліфікаційних робіт, їх новизну, оригінальність тематики та практичну значущість отриманих результатів.Вітаємо магістрів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» і бажаємо кожному з Вас досягти професійного успіху, постійно самовдосконалюватися і розвиватися в професійному плані, нехай успіхом завершяться всі ваші починання!Також запрошуємо Вас продовжити своє навчання в аспірантурі!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/screenshot_2021-12-29-19-48-00-548_cn.wps.xiaomi.abroad.lite/542552-1-ukr-UA/Screenshot_2021-12-29-19-48-00-548_cn.wps.xiaomi.abroad.lite_ultralarge.jpg)