About University / Новини університету / В ХНТУ відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/v-hntu-vidbuvsya-svyatkovij-koncert-prisvyachenij-mizhnarodnomu-zhinochomu-dnyu-8-bereznya/199838-1-ukr-UA/V-HNTU-vidbuvsya-svyatkovij-koncert-prisvyachenij-Mizhnarodnomu-zhinochomu-dnyu-8-Bereznya_medium.jpg)
В ХНТУ відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня
Created 09.03.2014 20:00
Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі, свято, яке не обійшло уваги і жінок Херсонського національного технічного університету. Так, 6 березня для прекрасної половини нашого університету був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь таланти художньої самодіяльності Університету, а також народна артистка України – Наталія Лелеко.
Святкову атмосферу у залі підтримували щирі вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень від чоловіків університету. Зокрема, з вітальним словом до жінок звернувся перший проректор Юрій Георгійович Розов. «Я пишаюся тим, що в нашому університеті працюють і навчаються такі чудові жінки. Милі наші! Ми в неоплатному боргу перед вами – від першого до останнього подиху. Я хочу зізнатися усім вам у коханні і попросити вибачення за всі ті негаразди, які ми, чоловіки, вам інколи приносимо» – такі щирі слова сказав Юрій Георгійович на адресу слабкої половини. Також він передав вітання з 8 Березня від ректора нашого університету Юрія Миколайовича Бардачова.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0205/199845-1-ukr-UA/DSC_0205_large.jpg)
Жінок ХНТУ з неабиякою радістю також привітав голова профспілкової організації працівників ХНТУ Федір Григорович Семенченко. У своєму зверненні до прекрасної половини він зазначив, що жінки є джерелом влади та натхнення чоловіків. «Ви – розпалюєте війни, приносите мир та щастя в оселі, грієте наші серця» – з такими палкими словами звертався до всіх жінок Федір Григорович.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0230/199849-1-ukr-UA/DSC_0230_large.jpg)
Далі лунали привітання від студентів університету у вигляді пісенних композицій, танців, які сприймалися залом «на ура».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0194/199853-1-ukr-UA/DSC_0194_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0297/199857-1-ukr-UA/DSC_0297_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0182/199861-1-ukr-UA/DSC_0182_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0278/199865-1-ukr-UA/DSC_0278_ultralarge.jpg)
Особливо глядачам сподобалось феєричне «фешн-шоу», яке влаштував студентський театр мод, створений при кафедрі дизайну.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0214/199869-1-ukr-UA/DSC_0214_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0219/199873-1-ukr-UA/DSC_0219_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0211/199877-1-ukr-UA/DSC_0211_ultralarge.jpg)
І, звичайно ж, чудовий спів нашої гості – народної артистки України Наталії Лелеко теж викликав море позитивних емоцій.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0239/199881-1-ukr-UA/DSC_0239_ultralarge.jpg)
У переддень такого чудового свята учасники театральної студії ХНТУ «Муза» (художній керівник – Шкрум В.М.) порадували глядачів свою черговою постановкою. Цього разу вони перевтілилися на сцені в героїв давньогрецького міфу про Орфея та Еврідіку.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0269/199885-1-ukr-UA/DSC_0269_ultralarge.jpg)
Свої привітання жінкам університету висловили і голова студентської ради Ткаченко Роман та голова профкому студентів і аспірантів ХНТУ Смірнова Ганна. Вони бажали їм міцного здоров’я, гарного настрою, добра та благополуччя, справжнього щастя та кохання, багато світлих і радісних весен.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0253/199889-1-ukr-UA/DSC_0253_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0255/199893-1-ukr-UA/DSC_0255_large.jpg)
Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою, адже присвячувалась жінці, яка, як і весна, зігріває душі, благословляє світ на добро, осяює його своєю красою і ніжністю, запалює в серцях кохання та сповнює життя дивовижною гармонією.
Своїми чудовими виступами, своєю майстерністю й емоційністю виконання, студентам ХНТУ вдалося зачарувати усіх, тому, затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи кожного з артистів оплесками.
Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів ХНТУ та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь свята 8 Березня.
Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!
P.S. Надзвичайно приємний подарунок усім жінкам зробила чоловіча половина студентського активу ХНТУ. Хлопці виготовили величезний банер-привітання зі святом, на фоні якого спалахи фотокамер протягом дня фіксували посмішки та приємні емоції наших чудових жінок.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0070/199897-1-ukr-UA/DSC_0070_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0319/199929-1-ukr-UA/DSC_0319_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0096/199933-1-ukr-UA/DSC_0096_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0141/199901-1-ukr-UA/DSC_0141_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0176/199905-1-ukr-UA/DSC_0176_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0150/199909-1-ukr-UA/DSC_0150_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0171/199913-1-ukr-UA/DSC_0171_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00752/199917-1-ukr-UA/DSC_0075_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0347/199921-1-ukr-UA/DSC_0347_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_00753/199925-1-ukr-UA/DSC_0075_ultralarge.jpg)