About University / Новини університету / ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ - МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» ТА 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/viitaiemo-vipusknikiiv-magiistriiv-speciial-nostej-071-obliik-ii-opodatkuvannya-ta-072-fiinansi-bankiivs-ka-sprava-ta-strahuvannya/571756-1-ukr-UA/VIITAIEMO-VIPUSKNIKIIV-MAGIISTRIIV-SPECIIAL-NOSTEJ-071-OBLIIK-II-OPODATKUVANNYA-TA-072-FIINANSI-BANKIIVS-KA-SPRAVA-TA-STRAHUVANNYA_medium.jpg)
ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ - МАГІСТРІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» ТА 072 «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»
Created 23.01.2023 15:13
Цьогорічний захист кваліфікаційних робіт магістрів кафедри фінансів, обліку та оподаткування проходив у складних умовах воєнного стану.
Забезпечення якості та безперервності освітнього процесу в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації на територію незалежної України стало важким випробуванням для національної системи освіти. Практично щодня агресор завдає по території нашої держави нищівних і жорстоких ударів, руйнуючи в тому числі й освітню інфраструктуру.
Разом з тим, магістри спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» в цих умовах змогли на високому рівні підготувати свої кваліфікаційні роботи і достойно представити їх Екзаменаційній комісії.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-08-27/571762-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-08-27.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-08-40/571766-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-08-40.png)
Представлені на захист кваліфікаційні роботи мали не лише теоретичне спрямування, а й практичну цінність, адже більшість здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти кафедри фінансів, обліку та оподаткування вже працюють за спеціальністю у провідних аудиторських компаніях, в банківських установах, на промислових підприємствах. Тому у своїх роботах студенти-випускники використовували реальні практичні матеріали та вже набутий фаховий досвід.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-08-49/571770-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-08-49.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-09-02/571774-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-09-02.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-09-10/571778-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-09-10.png)
За результатами навчання, наукової діяльності та захисту кваліфікаційних робіт здобувачі освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит» Юлія ГУБІНА, Світлана ГУЗІК, Анастасія МИТІНА, Яна РИБІЦЬКА та здобувачі освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування» Юлія ШАЛЯ, Тетяна ЄРМОЛЕНКО отримали дипломи з відзнакою.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2023-01-23_15-09-19/571782-1-ukr-UA/image_2023-01-23_15-09-19.png)
20 січня 2023 року у нашому Університеті відбувся онлайн-випускний, де магістрам-випускникам надали інструкцію з отримання дипломів, а також підготували маленькі приємності та сюрпризи для створення святкового настрою.
Шановні наші випускники!
Кафедра фінансів, обліку та оподаткування щиро вітає Вас з успішним захистом кваліфікаційних робіт, здобуттям другого (магістерського) рівня вищої освіти і отриманням дипломів магістра за обраною спеціальністю!
Бажаємо подальших професійних успіхів і сподіваємося, що знання, здобуті у Херсонському національному технічному університеті, сприятимуть досягненню неймовірних висот у Вашій професії!