About University / Новини університету / Відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vidbulasya-persha-transnacional-na-zustrich-narada-nazhivo-mizhnarodnogo-konsorciumu-za-tririchnim-proektom-bridge/533522-1-ukr-UA/Vidbulasya-persha-transnacional-na-zustrich-narada-nazhivo-mizhnarodnogo-konsorciumu-za-tririchnim-proektom-Bridge_medium.jpg)
Відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge
Created 02.11.2021 09:44
11-13 жовтня 2021 р. в університеті Менделя (м. Брно, Чехія) відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge: Bridging Integrity in Higher Education, Business and Society (2020-1-SE01-KA203-077973), що виконується в рамках програми стратегічного партнерства Erasmus+. До цього партнери консорціуму через карантинні обмеження спілкувалися виключно онлайн.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11256/533528-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Херсонський національний технічний університет є членом консорціуму проекту Bridge разом з Університетом Уппсала (м. Уппсала, Швеція), Університетом Менделя (м. Брно, Чехія), Південно-східним Європейським університетом (м. Тетово, Північна Македонія), Литовським центром соціальних досліджень та Литовським офісом омбудсмена з питань академічної доброчесності (м. Вільнюс, Литва).
На транснаціональній зустрічі-нараді розглядалися ключові питання, пов'язані з плануванням досліджень та реалізацією інтелектуальних результатів за проектом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2881/533532-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Херсонський національний технічний університет представляли завідувач кафедри Програмних засобів і технологій д.т.н., професор Володимир Шерстюк та професор кафедри Програмних засобів і технологій д.т.н., професор Марина Жарікова.
Головна роль ХНТУ в реалізації проекту Bridge полягає в дослідженні питань побудови «містка» між питаннями академічної доброчесності, бізнес-етикою та доброчесністю у бізнесі, що належить до третього пакету інтелектуальних результатів за проектом.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3722/533540-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Отож, наші представники успішно представили на засіданні транснаціональної зустрічі-наради свою доповідь, присвячену плану виконання досліджень та реалізації інтелектуальних результатів з питань бізнес-етики та доброчесності у бізнесі, а також взяли участь у жвавих дискусіях щодо планування та виконання інших пакетів за проектом, дисемінації його результатів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4585/533544-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Звичайно, не обійшлося й без знайомства із містом Брно та культурної програми.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5447/533548-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Загалом, транснаціональна зустріч-нарада членів міжнародного консорціуму була доволі цікавою та плідною. Бажаємо всім її учасникам досягнення всіх поставлених цілей з виконання проекту.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6365/533552-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)