About University / Новини університету / Відкрита лекція на тему: «Machine Learning: основи та досвід застосування» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vidkrita-lekciya-na-temu-machine-learning-osnovi-ta-dosvid-zastosuvannya/344616-1-ukr-UA/Vidkrita-lekciya-na-temu-Machine-Learning-osnovi-ta-dosvid-zastosuvannya_medium.jpg)
Відкрита лекція на тему: «Machine Learning: основи та досвід застосування»
Created 30.11.2018 11:44
Кафедра програмних засобів і технологій плідно співпрацює з провідними ІТ-компаніями Херсонського регіону, що дозволяє нашим студентам отримувати не тільки теоретичні знання, а й практичний досвід роботи в ІТ-індустрії. Це і є відправною точкою для подальшого професійного розвитку та працевлаштування наших випускників.
У межах такої співпраці 26 листопада Development Team Lead компанії «Logicify» Павло Кнорр провів відкриту лекцію на тему «Machine Learning: основи та досвід застосування», де розповів про те, як в компанії «Logicify» застосовували методи Machine Learning в реальних проектах.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1406/344623-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2305/344627-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Декан факультету кібернетики та системної інженерії Н.А. Кругла наголосила на важливості проведення заходів, що сприяють формуванню у студентів професійних компетенцій, необхідних для початку роботи в ІТ-галузі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3257/344631-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Дякуємо компанії «Logicify» та особисто Павлу Кнорру за змістовну та цікаву лекцію!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4212/344635-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Будемо підтримувати наше плідне та успішне співробітництво й надалі!
Організаційний комітет ХНТУ: завідувач кафедри ПЗіТ Шерстюк В.Г., к.т.н., доценти кафедри ПЗіТ Ляшенко О.М., Жарікова М.В., Кирийчук Д.Л.