About University / Новини університету / Вітаємо ректора ХНТУ Бардачова Ю.М. з отриманням відзнаки Міністерства оборони України – нагрудного знака «Знак пошани» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo-rektora-hntu-bardachova-yu.m.-z-otrimannyam-vidznaki-ministerstva-oboroni-ukrayini-nagrudnogo-znaka-znak-poshani/284658-1-ukr-UA/Vitaemo-rektora-HNTU-Bardachova-YU.M.-z-otrimannyam-vidznaki-Ministerstva-oboroni-Ukrayini-nagrudnogo-znaka-Znak-poshani_medium.jpg)
Вітаємо ректора ХНТУ Бардачова Ю.М. з отриманням відзнаки Міністерства оборони України – нагрудного знака «Знак пошани»
Created 09.12.2016 13:20
Бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, натхнення, нових звершень та подальших успіхів у Вашій нелегкій справі. Живіть і працюйте на благо рідної України ще багато-багато років.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004159/284669-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vityag-z-nakazu/284673-1-ukr-UA/Vityag-z-nakazu_ultralarge.jpg)