About University / Новини університету / Вітаємо студентку ХНТУ з ІІ місцем на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі 2017 "Зірки майбутнього" |
Вітаємо студентку ХНТУ з ІІ місцем на Всеукраїнському фестивалі - конкурсі 2017 "Зірки майбутнього"
Created 29.11.2017 11:51
Щиро вітаємо студентку факультету міжнародних економічних відносин, управління і бізнесу, гр. 1ФП2 - Матвейчук Валерію з перемогою (ІІ - е місце) у Всеукраїнському фестивалі - конкурсі 2017 "Зірки майбутнього" у номінації "Вокальне мистецтво".
Музичний керівник: Данілюк Марія Миколаївна - культорганізатор відділу з організації виховної роботи студентів ХНТУ, студентка Одеської національної музичної консерваторії ім. Нежданової.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1257/311269-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Конкурс відбувався за підтримки Міністерства освіти і науки, Міністерства культури України, фестивального центру "BORZENKO records", ТРК "Скіфія", "ТРК Херсон" та ін.
Підставою для участі у вищезазначеному конкурсі було одноголосне рішення журі загальноуніверситетського заходу "Віват, студент ХНТУ!"
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2172/311273-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Дякуємо за підтримку адміністрації ХНТУ.
Бажаємо Валерії успіхів у навчанні та творчого натхнення!