About University / Новини університету / Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo-z-mizhnarodnim-dnem-ridnoyi-movi!/551708-1-ukr-UA/Vitaemo-z-Mizhnarodnim-dnem-ridnoyi-movi!_medium.jpg)
Вітаємо з Міжнародним днем рідної мови!
Created 21.02.2022 09:28
21 лютого святкуємо Міжнародний день рідної мови!
Мова – то найперша ознака нації.Є мова – є і держава, є народ.Одним із найбільших скарбів, які успадковує народ від своїх предків, є, незаперечно, його рідна мова – схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування. Це генетичний код нації, котрий поєднує минуле із сучасним, програмує майбутнє.
Тож бережімо і плекаймо рідну мову!