About University / Новини університету / ЗАХОДИ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ КАФЕДРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ, РОБОТОТЕХНІКИ І МЕХАТРОНІКИ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zahodi-z-proforiiientaciiyi-kafedri-avtomatizaciiyi-robototehniiki-ii-mehatroniiki/425343-1-ukr-UA/ZAHODI-Z-PROFORIIIENTACIIYI-KAFEDRI-AVTOMATIZACIIYI-ROBOTOTEHNIIKI-II-MEHATRONIIKI_medium.jpg)
ЗАХОДИ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ КАФЕДРИ АВТОМАТИЗАЦІЇ, РОБОТОТЕХНІКИ І МЕХАТРОНІКИ
Created 24.01.2020 13:23
23 січня викладачі кафедри автоматизації, робототехніки і мехатроніки у складі зав. каф. Дмитрієва Д.О., доц. Бергера Є.Е., доц. Лебеденка Ю.О., доц. Сарафанікової Н.В., ст. викладача Грубніка О.В., відвідали заклади середньої освіти і провели зустрічі з учнями 10-11-х класів Голопристанського району з метою ознайомлення учнів з проблемою професійного самовизначення, формування в молоді реального погляду на вибір професії, мотивації до вибору актуальних на ринку праці професій.
Професор Дмитрієв Д.О. ознайомив учнів з тим, як правильно обрати професію, основними помилками при професійному самовизначенні, ситуацією на ринку праці. Доцент Бергер Є.Е. розповів про підготовку фахівців за спеціальністю 131 - «Прикладна механіка». Доценти Лебеденко Ю.О. та Сарафанікова Н.В. ознайомили учнів з особливостями навчання за спеціальністю 151- «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», а старший викладач Грубник О.В. розповів про особливості вступної кампанії 2020 року та ознайомив майбутніх абітурієнтів з навчанням за спеціальністю 133- «Галузеве машинобудування». Бесіди було проведено у спеціалізованій школі з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного профілів; ЗОШ №1 та №4; Гімназії – спеціалізованій школі з поглибленим вивченням предметів художнього профілю міста Гола Пристань та в ЗОШ №1 с. Нова Збур'ївка.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1678/425350-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2518/425354-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3429/425358-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4354/425362-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5276/425366-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6235/425370-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7211/425374-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8165/425378-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9131/425382-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/10117/425386-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
Щиро дякуємо адміністрації цих навчальних закладів за підтримку та допомогу в організації зустрічей!