About University / Новини університету / ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zaproshuiemo-do-uchastii-v-konferenciiyi/491051-1-ukr-UA/ZAPROSHUIEMO-DO-UCHASTII-V-KONFERENCIIYI_medium.jpg)
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ
Created 31.03.2021 14:53
Шановні колеги!
Запрошуємо вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, здобувачів, магістрантів, студентів, представників бізнесу, підприємств, фінансових установ, органів державної влади та місцевого самоврядування, фахівців, які мають науково-практичні інтереси за тематикою конференції, взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції "Модернізація економіки: сучасні реалії, прогнозні сценарії та перспективи розвитку", яка відбудеться на базі кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки Херсонського національного технічного університету (м. Херсон, Україна) 28-29 квітня 2021 року.