About University / Новини університету / Зустріч кафедри дизайну ХНТУ з директорами шкіл Херсонської області |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zustrich-kafedri-dizajnu-hntu-z-direktorami-shkil-hersons-koyi-oblasti/233580-1-ukr-UA/Zustrich-kafedri-dizajnu-HNTU-z-direktorami-shkil-Hersons-koyi-oblasti_medium.jpg)
Зустріч кафедри дизайну ХНТУ з директорами шкіл Херсонської області
Created 08.10.2015 12:12
Директори шкіл – це люди, в чиїх руках формування шляхів розвитку підростаючого покоління. Будь-який наказ Міністерства освіти втілюється саме зусиллями окремих директорів та вчителів на місцях.
Від їхнього світогляду, піклування та порад у значній мірі залежить вибір життєвих та професійних орієнтирів молоді.
Незважаючи на те, що дизайнер – невід’ємна професія у сучасному суспільстві, досі не кожен школяр знає про можливості здобуття цієї спеціальності на високому професійному рівні в межах Херсонської області.
Саме тому кафедра дизайну ХНТУ на чолі із професором Чепелюк Оленою Валеріївною гостинно запросила групу директорів шкіл на екскурсію навчальними аудиторіями для ознайомлення із обладнанням, досягненнями і подальшими можливостями роботи випускників кафедри в Україні та закордоном. Зустріч була теплою, насиченою і взаємно цікавою, а завершилася домовленістю про подальшу співпрацю у розкритті молодих талантів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_01152/233587-1-ukr-UA/DSC_0115_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/dsc_0120/233591-1-ukr-UA/DSC_0120_ultralarge.jpg)