About University / Новини університету / ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ |
ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ
Created 12.01.2024 11:13
Викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування к.е.н., доцент Олена ЄРЕМЯН та старший викладач Наталія СТЕФАНОВИЧ з 7 по 23 листопада 2023 р. взяли участь у заходах з підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», організаторами якого стали Експертний комітет з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».
Програма курсу підвищення кваліфікації включала такі теми:
- Штучний інтелект: становлення.
- Штучний інтелект в EdTech галузі: Preply case study.
- Чи можуть комп’ютери думати? Як працює штучний інтелект.
- Генеративний штучний інтелект для освіти.
- Штучний інтелект для провадження досліджень.
- Розробка освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту.
- Розробка курсу за допомогою генеративного штучного інтелекту.
- Штучний інтелект для супроводу освітнього процесу.
- Генеративний штучний інтелект для створення візуального освітнього контенту.
- Етика штучного інтелекту.
- Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність.
7 листопада 2023 р. відбулась публічна дискусія «Трансформація освіти в еру штучного інтелекту», під час якої обговорювались напрями еволюціонування вищої освіти, її перетворення в умовах цифрової трансформації України.
Після закінчення курсу викладачі пройшли тестування для перевірки рівня засвоєння матеріалу, які засвідчили успішне проходження програми підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти».
Олена ЄРЕМЯН та Наталія СТЕФАНОВИЧ отримали сертифікати підвищення кваліфікації (обсягом 1 кредит ЄКТС (30 годин)).
|
|
Гасло колективу кафедри фінансів, обліку та оподаткування Херсонського національного технічного університету – вдосконалення професійної майстерності викладачів шляхом активної участі в заходах з підвищення кваліфікації. Отримана інформація буде корисною для розробки освітніх програм, створення візуального освітнього контенту, провадження наукових досліджень студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».