Головна

About University / Профспілка в університеті / Інформаційний листок профкому / ТОЙ, ХТО ВМІЄ ВІДПОЧИВАТИ – ТОЙ ВІЄ КРАЩЕ ПРАЦЮВАТИ!

ТОЙ, ХТО ВМІЄ ВІДПОЧИВАТИ – ТОЙ ВІЄ КРАЩЕ ПРАЦЮВАТИ!

Під таким девізом профком вже багато років організовує відпочинок працівників університету та членів їх сімей. Незважаючи на відсутність власної бази відпочинку, щорічно в літній період орендуються місця в пансіонатах на Чорному морі, де за сезон оздоровлюється близько 400 співробітників.

Крім літнього відпочинку на морі колективи кафедр і підрозділів у теплий період року мають змогу організувати своє дозвілля на водній станції університету на лівому березі Дніпра в затишному та мальовничому затоні майже в межах центральної частини міста. Такий відпочинок прийшовся до душі колективам багатьох підрозділів, де крім відпочинку виховується культура корпоративних відносин серед співробітників.

Також традиційно організовуються одноденні поїздки вихідного дня в мальовничі місця нашої Херсонщини. Поїздки сприймаються з великим задоволенням. Так, зокрема в жовтні 2015 року, відвідали Підвали князя Трубецького, господарство з розведення риби, с. Шилова балка, Кафедральний собор святого апостола Андрія Первозванного, який вважається одним із чудес Світу, зоопарк та центральний парк у Новій Каховці.

Залишки ансамблю палацу князя П.М. Трубецького, кінця ХІХ — початку ХХ століття — одного з найкрупніших архітектурних ансамблів маєтків Херсонщини, знаходиться у с. Козацькому, а Виноробне господарство князя П. М. Трубецького у с. Веселе, Херсонської області.

Підвали князя П.М.Трубецького

 

Господарство з розведення риби

 

Зоопарк та центральний парк у Новій Каховці

 

Кафедральний собор святого апостола Андрія Первозванного

У травні 2016 року більше сто співробітників та їхніх сімей їздили в Зелені Хутори Таврії, Скільки спогадів, позитивних емоцій та фотографій лишається на пам'ять.

У співробітників лишились позитивні спогади про Зелені Хутори Таврії, які уже неодноразово відвідували, та про красоти цього дійсно мальовничого куточку Херсонщини.

Найбільші враження і позитивні емоції отримують діти. З яким захопленням вони приймають участь у всіх конкурсах. Вони найбільш вразливі і запам’ятовують ці події на все життя, а разом ще й проймаються гордістю, що тато чи мама працює в такому чудовому колективі.

А екскурсоводи та люди, які приєднувалися до наших співробітників під час екскурсії, і взагалі не вірять, що є ще така профспілка, та ще й щось корисне пропонує своїм співробітникам. Коли розмова заходить, що профком пропонує пільгові путівки на море, організовує безкоштовні зустрічі новорічних свят дітям у ляльковому театрі, чи організовує за 50% співробітникам, членам профспілки, відвідування драматичного театру ім. Миколи Куліша, чи одноденні поїздки вихідного дня в мальовничі місця нашої Херсонщини, то кажуть, що таке було за радянських часів.

В Херсонській області є багато мальовничих місць, це і уже згадані Підвали князя Трубецького та зелені хутори Таврії, і неповторні види дельти Дніпра, і найбільша в Європі піщана пустеля, і сотні гектарів рукотворних лісів з його мешканцями, куди профком може організувати поїздку співробітників. Будемо сподіватись, що культмасова комісія профкому прикладе зусиль щоб задовольнити духовний попит співробітників. Співробітники пропонують поїхати уже цієї осені ще і в інші місця мальовничої Херсонщини.

Саме дбайливе ставлення до співробітників, задоволення їх морального та духовного попиту дає колективу наснагу, бо правильно кажуть, що не хлібом єдиним живе людина. Особливо це має значення в час кризи де позитиву так мало в оточуючому нас середовищі, коли нам кажуть, що є суттєве покращення нашого життя, а ми його не відчуваємо.

Але дуже прикро, що кількість членів профспілки постійно зменшується, в деяких структурних підрозділах, членство в профспілці складає 50% і навіть менше. Таких підрозділів меншість, але вони є. А саме головне, що є факультети, на кафедрах яких членів профспілки - 0%.

Разом з тим, необхідно зазначити, що відбувається і поновлення членів організації, які раніше вийшли із профспілки, а тепер повернулись. Тому, що вони зрозуміли, що членські внески, використовуються не тільки на культурно-спортивну роботу. В першу чергу витрати профспілкового бюджету направлені – на оздоровлення, грошова допомога на відвідування хворих, відшкодування коштів, витрачених на лікування та придбання ліків як членів профспілки, так і членів їхніх сімї, оплату юридичних послуг та нецільова матеріальна допомога на поховання як члена профспілки, так і членів його сімї, крім того, подарунки з нагоди професійних свят, грошове заохочення профгрупоргів та профактиву за профспілкову роботу.

Варто зауважити, що незважаючи на прикре ставлення окремих підрозділів (членів колективу кафедри, факультету) до профспілкової організації, ми завжди раді Вам допомогти.

Профспілковий комітет відзначає роботу профгрупоргів, які тісно співпрацюють з профкомом та мають найкращі результати серед профгруп університету:

Факультет «Кібернетики та системної інженерії» – 69%

Голова факультету « Кібернетики та системної інженерії» Огнєва О.Є.

Профгрупорг кафедри «Філософії та політології» Владимирова Л.А. – (84%)

Профгрупорг кафедри «Технічної кібернетики» Димова Г.О. – (83%)

Профгрупорг кафедри «Інформатики і комп’ютерних наук» Богоявленська С.М. – (80%)

Профгрупорг кафедри «Дизайну» Ігнатенко Р.П. – (76%)

Профгрупорг центру післядипломної освіти Наумова К.В. – (100%)

Профгрупорг Бібліотеки – (84%)

Профгрупорг кафедри «Економіки і підприємництва» Михайленко Н.О. – (83%)

ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ,комісія профкому з культмасової роботи вітає колектив університету з днем Учителя та сподівається, що традиційно дружні стосунки в колективах та підрозділах, наполеглива праця та взаємна підтримка і порозуміння скрасять всі негативи нашого життя.