№ 24 ГРУДЕНЬ 2016

ВИКОРИСТАННЯ ПРОФСПІЛКОВОГО БЮДЖЕТУ

Матеріальним забезпеченням профкому у 2016 році, спрямованих на поліпшення умов життя та праці співробітників університету є кошти, що складаються: з 0,3% загально університетських спеціальних коштів, які надходять один раз за квартал у сумі 3939,20 грн та членських профспілкових внесків – 13217 грн в місяць. Ці ресурси витрачалися, зокрема:

1) На оздоровлення членів профспілки та членів їх родин профком університету купує літні оздоровчі путівки до баз відпочинку «Мрія» та пансіонатів «Прибой», «Апельсин», що у с. м. т. Залізний Порт; та до Спортивно-оздоровчого табору «Буревісник», що у м. Лазурне:

- за літній період у пансіонатах «Прибой»(86), «Апельсин»(13) та базі відпочинку «Мрія»(80) мали змогу оздоровитися 179 співробітників та понад 160 членів їх сімей;

- у Спортивно-оздоровчому таборі «Буревісник» - понад 60 чоловік ( 48 співробітників та 16 членів їх сімей);

2) На оздоровлення членів профспілки було витрачено 103840 грн (26100+7900+36240+33600) членських профспілкових внесків;

3) На термінову матеріальну допомогу працівникам університету, членам профспілки, було витрачено 23840 грн., членських профспілкових внесків;

4) На привітання жінок членів профспілки, у зв’язку з святом 8 Березня-11900грн, та заохочення профспілкового активу за активну участь в профспілковій та громадській роботі – 3500грн ;

5) На культурно – масову та спортивно – туристичну роботу – 10 200 грн., а саме оплата за оренду автотранспорту для організації поїздок вихідного дня до «Зелених хуторів» для працівників університету членів профспілки, організація новорічного ранку для дітей співробітників у ляльковому театрі.

6) На проведення новорічних свят для дітей членів профспілки витрачено – 12214,00грн. Вартість квитка, з члена профспілки університету – 25 грн., з однієї особи; кількість місць у залі розрахована на 110 осіб, а ми маємо 169 дітей, тому квитки закупили для дітей віком від 5-ти до 12-ти років. Для дітей до 5-ти років видали запрошення до Новорічної ялинки з участю Діда Мороза та Снігуроньки, але без відвідування кінозалу 3D.

Вартість Новорічних подарунків за 1 подарунок вагою 500гр. – 56грн.

7) Сплачено податків та комісії банку за надання послуг:

- ЄСВ – 11967 грн.

- Послуги банку – 5798,97 грн.

Голова ППО співробітників ХНТУ

Семенченко Ф.Г.

Головне гасло акції:

«ПРОФСПІЛКИ ВИМАГАЮТЬ ГІДНОГО ЖИТТЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»

8 грудня, у Києві Федерація профспілок України проводить Всеукраїнську акцію на підтримку вимог профспілок щодо посилення соціального захисту працівників та інших категорій громадян в умовах зростання цін на енергоносії та тарифів на житлово-комунальні послуги.

Акція проводиться з метою забезпечення урахування в проекті Держбюджету видатків на реалізацію державних соціальних гарантій та недопущення зниження рівня життя населення.

До ФПУ приєдналися представники Спільного представницького органу об'єднань профспілок, Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», Національної академії наук України та ветеранів.

У мітингу біля Верховної Ради України взяли участь понад 10 тисячі спілчан з усіх регіонів України, представники трудових колективів усіх галузей вітчизняної економіки. Відбувся мітинг з вимогами до Уряду зокрема щодо повернення десяткам тисяч працівників, зайнятих на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, безпідставно скасоване право на достроковий вихід на пенсію (за Списками № 1 і № 2).

Після цього учасники акції рушили на пікетування до Верховної Ради України.

В руках учасників акції – гасла: «ВИМАГАЄМО ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ 3200!»; «ЄВРОПЕЙСЬКИМ ЦІНАМ – ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ!»; «НЕ ХОЧУ СУБСИДІЮ, ХОЧУ ГІДНУ ЗАРПЛАТУ!»; «ЗРОСТАЄ КВАРТПЛАТА – МАЄ ЗРОСТАТИ І ЗАРПЛАТА!»; «НІ РУЙНУВАННЮ СИСТЕМИ СТИПЕНДІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ!»; «STOP ПОЛІТИЦІ ДЕШЕВОЇ РАБСИЛИ!»; «ПРАЦЮЮЧА ЛЮДИНА НЕ ПОВИННА БУТИ БІДНОЮ»; «МІНІМАЛЬНУ ЗАРПЛАТУ НА РІВЕНЬ РЕАЛЬНОГО ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ»; «ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ – ШЛЯХ ДО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ!».

На площі Конституції перед ВР також пройшов мітинг, учасники якого вимагали від депутатів:

- встановити мінімальну заробітну плату на рівні реального прожиткового мінімуму, розрахованого на базі оновленого «споживчого кошика» – 3200 грн та забезпечити відповідні видатки у Державному бюджеті–2017.

- знизити ціну на природний газ, тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого рівня з урахуванням платоспроможності громадян, забезпечити прозорість і контроль за ціноутворенням.

- провести реформу оплати праці, вилучити із законопроекту № 5130 норми щодо звуження гарантій оплати праці, стипендіального і пенсійного забезпечення та ін.


Мітинг завершився ухваленням Резолюції.