Головна

Structure / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Наукова робота студентів / - «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» (спеціальність 071) / Засідання / ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

10 березня 2025 року відбулося чергове засідання студентської наукової проблемної групи «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» кафедри фінансів, обліку та оподаткування.

Для зв’язку зі студентами використовували платформу ZOOM. Модератором засідання була доцент кафедри, канд. екон. наук, доцент Олена ЄРЕМЯН.

Засідання було присвячено можливостям участі здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у конкурсі студентських наукових робіт.

На початку засідання проблемної групи було обговорено інформацію щодо організаційних та методичних складових підготовки здобувачів вищої освіти до участі у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

Зазначено основні завдання Конкурсу, до яких відносять:

- виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;

- стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;

- популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;

- залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;

формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Далі, здобувачів ознайомлено з ПОЛОЖЕННЯМ про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, яке визначає порядок організації та проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Особливу увагу було приділено вимогам до написання, критеріям оцінювання наукових робіт та академічній доброчесності при написанні наукових робіт.

У кінці засідання, викладачі спеціальності відзначили, що визнання досягнень здобувачів вищої освіти має відбуватися через їх знання і наукову активність. Тому, виконання і представлення наукових робіт на Всеукраїнських конкурсах є вкрай важливим.