Structure / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Новини кафедри / ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ ERASMUS+ З ВИЗНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙ |
ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЄКТІ ERASMUS+ З ВИЗНАННЯ КВАЛІФІКАЦІЙ
Created 09.09.2024 16:07
Херсонський національний технічний університет (ХНТУ) продовжує активно співпрацювати в рамках міжнародних проєктів. Нещодавно наш університет отримав запрошення на участь у заходах у межах проєкту Erasmus+ під назвою "Підтримка визнання кваліфікацій для українських університетів".
Цей проєкт розпочав свою роботу у 2019 році та підводить підсумки в листопаді 2024 року. Проєкт має на меті сприяння українським університетам у процесі інтеграції до європейського освітнього простору. ХНТУ є одним із партнерів цього проєкту, до якого загалом залучено п'ять українських університетів. Серед європейських партнерів проєкту – провідні заклади освіти Португалії, Польщі, Естонії та Ірландії.
Проєкт, організований консорціумом з номером 609995-EPP-1-2019-1-PL-EPPKA2-CBHE-SP та фінансований Європейським виконавчим агентством з питань освіти і культури, спрямований на підтримку українських університетів у процесі визнання академічних та професійних кваліфікацій. Це надзвичайно важливо для забезпечення мобільності студентів і викладачів, а також для покращення якості освіти в Україні.
На цьому тижні відбувається тренінг, на який запрошено представників ХНТУ. Команда у складі проректорів Володимира Шерстюка, Марії Артеменко, начальника навчального відділу Ірини Погребняк, завідувача кафедри фінансів, обліку та оподаткування Лариси Сідельникової та старшого викладача Олега Артеменка проходить навчання з 2 по 7 вересня 2024 року у Кракові, на базі хімічного факультету Ягеллонського університету. Учасники обговорюватимуть найкращі практики та інструменти для ефективного визнання кваліфікацій, що сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських випускників на міжнародному ринку праці.
Визнання кваліфікацій є ключовим для прозорості та порівнянності освітніх програм різних країн. Це не лише відкриває нові можливості для студентів і випускників, але й підвищує рівень довіри до українських освітніх інституцій на міжнародному рівні. Участь у цьому проєкті також дозволяє університетам обмінюватися досвідом і запроваджувати інновації у своїй освітній діяльності.
Ця участь є важливим кроком для нашого університету на шляху до підвищення якості освіти, міжнародної співпраці та інтеграції у європейський освітній простір.
|
|
|
|