Structure / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Новини кафедри / УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В ЗАСІДАННІ АНТИКРИЗОВОГО ШТАБУ |
УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ В ЗАСІДАННІ АНТИКРИЗОВОГО ШТАБУ
Created 21.11.2024 10:33
17 жовтня 2024 року викладачі кафедри фінансів, обліку та оподаткування, завідувач кафедри, д.е.н., професор Лариса СІДЕЛЬНИКОВА та к.е.н., доцент Оксана ПОСАДНЄВА взяли участь у засіданні Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану, яке було організовано Українським союзом промисловців та підприємців.
Темою заходу були невідкладні питання забезпечення стійкості та відновлення самодостатності національної економіки з урахуванням проєкту Державного бюджету України на 2025 рік.
На засіданні були обговорені такі питання:
1. Видатки державного бюджету 2025 року на відновлення України: проблемні питання контролю та ефективності їх розподілу.
2. Стійкість громад – стійкість країни. Енергетичний контекст.
3. Проблема подолання корупції в органах державної влади.
4. Економічне бронювання та виїзд за кордон як чинники збільшення експортного потенціалу.
5. Кооперація – перший крок до відновлення економіки України.
6. Інвестиційний діалог між українськими банками і підприємцями-виробниками та питання державної підтримки.
Засідання Антикризового штабу стійкості економіки в умовах воєнного стану відбулося паралельно в онлайн і офлайн форматі. Доповідачами виступили: Анатолій КІНАХ (Президент Українського союзу промисловців та підприємців), Павло КОЗИРЄВ (Голова Асоціації малих міст України), Наталія ЦЕЛОВАЛЬНІЧЕНКО (Голова правління Благодійного фонду «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії», адвокат), Віктор ОЛІФІРОВ (Генеральний директор ТОВ «Підприємство зв’язку «Квазар-Мікро Радіо»), Андрій ЛЕМЕХ (Генеральний директор Компанії «Хірш Пороцелль»), Володимир ВОЛКОВ (Голова кооперативу «Карканіт»), Вячеслав ДЬОМІН (директор ТОВ «Тітан-Мед»).
Участь викладачів кафедри фінансів, обліку та оподаткування у засіданнях, присвячених обговоренню шляхів поліпшення економічної ситуації в умовах воєнного стану, є важливою для підвищення їхнього професійного рівня та актуалізації прикладних знань. Це також надає викладачам цінні практичні матеріали для занять - реальні кейси, з якими стикається країна, що допомагають здобувачам вищої освіти краще засвоїти теорію та побачити її втілення на практиці.
Такі заходи справляють значний позитивний вплив на професійну діяльність викладачів, відкриваючи нові можливості для розвитку їхніх навичок і компетенцій. Вони забезпечують доступ до актуальних і аналітичних матеріалів, що дозволяє своєчасно оновлювати навчальні програми для спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» і 292 «Міжнародні економічні відносини», роблячи освітній процес більш цікавим і практично спрямованим.
Дякуємо Українському союзу промисловців та підприємців за можливість долучитися до розгляду і обговорення таких актуальних для нашої держави тем!!!