About University / Новини університету / ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ, ЗАСНОВНИКОМ ТОВ «ГЕРМЕС ТАВРІЇ» (М. ХЕРСОН) БЕСАРАБ ОЛЕКСАНДРОМ |
ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ, ЗАСНОВНИКОМ ТОВ «ГЕРМЕС ТАВРІЇ» (М. ХЕРСОН) БЕСАРАБ ОЛЕКСАНДРОМ
Created 22.03.2023 10:07
14 березня 2023р. відбулася онлайн-зустріч викладачів та студентів кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти зі стейкхолдером, засновником ТОВ «ГЕРМЕС ТАВРІЇ» (м. Херсон) Бесараб Олександром Івановичем.
|
|
|
|
Під час зустрічі особливу увагу було зосереджено на формуванні у студентів навичок для підготовки фахівців у всіх сферах бізнес-середовища, необхідних для успішного працевлаштування, кар’єрного розвитку, заснування власних стартапів.
Під час обговорення стейкголдер відзначив безперечну актуальність освітніх програм «Товарознавство і торговельне підприємництво», «Оптова, роздрібна та Інтернет-торгівля» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та «Товарознавство та експертиза в митній справі та підприємницькій діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти для регіону, ринку праці та потенційних роботодавців й важливості адаптації до вимог ринкового середовища та затребуваності підготовки висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців – здобувачів вищої освіти.
Гарант освітньої програми «Товарознавство та експертиза в митній справі та підприємницькій діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти к.т.н., доц. Євген КАЛІНСЬКИЙ презентував ключові моменти вдосконалення та зміни освітньої програми з огляду на її унікальність і відповідність встановленим стандартам та механізму підготовки фахівців за європейськими вимогами.
У ході онлайн обговорення змін відбувалася жвава дискусія між студентами, викладачами та зовнішнім стейкголдером обговорюваних освітніх програм, відзначились актуальність й важливість запропонованих змін, безумовна практична спрямованість програм відповідно до запитів сучасного середовища й потенційних роботодавців в умовах сьогодення. Усі зміни та пропозиції були занотовані та увійшли до протоколу обґрунтування внесення змін до відповідних ОП та обов’язково будуть враховані у оновлених освітніх програмах.
Викладачі кафедри, та розробники освітніх програм подякували Олександру БЕСАРАБУ за співпрацю та активну участь у обговоренні запропонованих змін у процесі вдосконалення відповідних освітніх програм. Усі учасники зустрічі зауважили, що для підготовки конкурентоспроможних і затребуваних на ринку праці фахівців важливими є поглиблення практичної складової освітніх програм, та необхідні спільні зусилля усіх учасників освітнього процесу.