Structure / Кафедри університету / Фінансів, обліку та оподаткування / Наукова робота студентів / - «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» (спеціальність 071) / Засідання / ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» |

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКУ, АУДИТУ, ОПОДАТКУВАННЯ ТА АНАЛІЗУ В УМОВАХ МІЖНАРОДНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»
Created 25.04.2025 11:47
20 лютого 2025 року відбулося чергове засідання студентської наукової проблемної групи «Актуальні проблеми обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» Модератором засідання була доцент кафедри, канд. екон. наук, доцент Тетяна ПІНЧУК.
Для зв’язку зі студентами використовували платформу ZOOM.
Під час чергового засідання наукового гуртка здобувачів спеціальності «Облік і оподаткування» відбулася презентація досвіду участі магістра Олесі МИХАЙЛОВИЧ в онлайн-курсах: «Inside the Business 2024» та «Ідентифікатор шахрайства: зображення для медіаінформації».
Перший курс «Inside the Business 2024» був організований компанією «Делойт» - одним із світових лідерів у сфері аудиту, консалтингу, оподаткування та управління ризиками, що входить до складу Великої четвірки.

Курс «Inside the Business 2024» був спрямований на ознайомлення слухачів із ключовими аспектами роботи у сфері консалтингу, трендами розвитку бізнесу та ринків, а також секретами кар’єрного зростання у провідних міжнародних компаніях. Програма включала лекції та реальні кейси з практики консультантів «Делойт», охоплюючи такі теми:
Лекція 1: Переосмислення ведення бізнесу під час війни.
Лекція 2: Роль людського капіталу в успіху організації.
Лекція 3: Чи брешуть цифри: як читати фінансову звітність.
Лекція 4: Inside Advisory Business.
Лекція 5: У світі податків: міжнародні та українські тренди.
Лекція 6: Кар’єра в Deloitte.

Олеся наголосила на тому, що отримані знання є надзвичайно актуальними в умовах стрімких змін економічного середовища, зростання ролі аналітики, стратегічного мислення та консалтингового підходу до вирішення управлінських завдань.


Другий курс – тренінг «Ідентифікатор шахрайства: зображення для медіаінформації», організований ГО «Український центр майбутнього». У межах заходу Олеся ознайомилася з методами розпізнавання маніпуляцій та дезінформації у візуальному контенті, що є надзвичайно актуальним в умовах інформаційної війни.

Отримані знання сприяють формуванню критичного мислення, медіаграмотності та здатності приймати обґрунтовані рішення - як у професійній діяльності, так і в повсякденному житті. Такий досвід є цінним внеском у саморозвиток молоді, яка прагне бути активною, свідомою та відповідальною частиною суспільства.
Виступ Олесі МИХАЙЛОВИЧ викликав щире зацікавлення з боку учасників засідання, став джерелом натхнення та прикладом ефективного поєднання теоретичної підготовки з практикоорієнтованими знаннями, що сприяє формуванню конкурентоспроможного фахівця нового покоління.